Doğanın Şifalı Eli

Doğanın Şifalı Eli

Doğanın Şifalı Eli

Doğanın Şifalı Eli
“Sağlık, bize bir başkasının hediye edeceği bir olgu değil, bizim sahip çıkmamız gereken en büyük değerimizdir. Bu gerçeği unutmayın ve yarınları beklemeden bugünden kendinize bakmaya başlayın.” Dr. M. Ender Saraç

Sağlıklı yaşam artık herkesi ilgilendiren bir konu. Ama tüm bu bilinçlenmeye rağmen hastalıklar da günümüzde büyük bir hızla çoğalmakta. Dr. Ender Saraç, sağlıklı yaşamın sırrını doğada aramaktan yana olan bir tıp uzmanı. Son kitabı “Doğanın Şifalı Eli” ‘nde de ilaçlara yüz çevirmeden, sağlığı korumak için kullanılabilecek çeşitli bitkilerden söz ediyor Saraç.

 

Kitabı dört ana bölümde değerlendirmek mümkün. Birinci bölüm vitaminlerin, antioksidanların, oligo elementlerin ve gıda desteklerinin tanımlanmasına ayrılmış. Bu bölümde antioksidan bitki, vitamin ve minerallerin tanımı, kullanım alanları ve onlarla ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar kısaca belirtiliyor. Bal da bu grupta yer alıyor, üzüm çekirdeği de, sarısabır çiçeği de? Saraç, ikinci bölümü çaylara ayırmış, üçüncü bölümün başrolünde ise baharatlar var. Dördüncü ve belki de okuyucuların en çok dikkatini çekecek olan bölümse pratik reçetelerden oluşuyor. Burada öksürüğe de çare bulmak mümkün, cinsel performans düşüklüğüne de, romatizmaya da, hatta kansere de?

Dr. Ender Saraç'a Sorularınız

Dr. Ender Saraç'a konuyla ilgili soru sormak için lütfen Tıklayınız!

  • Tedavi: Doğanın Şifalı Eli
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: Doğanın, Şifalı, Eli, Doğanın Şifalı Eli, Doğanın, Şifalı, Eli, Doğanın Şifalı Eli