Artık Ruhunu Da Besle

- Artık Ruhunu Da Besle

- Artık Ruhunu Da Besle

 Artık Ruhunu Da Besle
“Artık Ruhunu da Besle!” kalbi harekete geçirmek için yazıldı! Ruhun vitaminlerini doğru kullanmak, içinizi karartan düşünce ve sorunların kaynağına inerek onlardan kurtulmak, manevi bir detoksla karanlıktan aydınlığa çıkıp huzur içinde yaşamak istiyorsanız bu kitap tam size göre…

Siz onu hep fiziksel şişmanlığa en doğru çözümleri bulan uzman hekim olarak tanıdınız. Sağlıklı beslenme konusundaki önerilerini dinlediniz, uyguladınız.

 

Stetoskopuyla insanların içini dinliyor. Doğumdan yaşlılığa yaşamın her dönemi için manevi gıdalar öneriyor. Gereksiz yere acı çeken ve çareyi hep dışarıda arayanlara sesleniyor.

 

Ruh doğru beslenirse, birçok hastalığın da kendiliğinden iyileşeceğini müjdeliyor. Evlilik, iş, başarı, huzurlu yaşam gibi konularda bir türlü amaçlarına ulaşamayanlara da şeytanın bacağını kırmanın ipuçlarını veriyor!

 

Ona göre ruha en faydalı gıdalar, Allah’ın güzel isimleri! Ender Saraç, Esmaül Hüsnayı günlük yaşamdaki negatiflikleri pozitife çevirmek için nasıl kullanacağımızı anlatıyor. Özel tasarladığı 40 Günlük Tefekkür Diyetiyle ise ağırlaşan şehir insanını hafifletmeyi hedefliyor.

Dr. Ender Saraç'a Sorularınız

Dr. Ender Saraç'a konuyla ilgili soru sormak için lütfen Tıklayınız!

  • Tedavi: Artık Ruhunu Da Besle
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: Ruh, Besle, Vitamin, Artık, Ruhunu, Besle, Artık Ruhunu Da Besle Kitap